Adventní Bayreuth | CK Jurečka

Adventní Bayreuth [13] Za poznáním

Jednodenní poznávací zájezd za význačnými památkami a adventními trhy


Město Bayreuth je hlavním městem vládního obvodu horní Franky a zemského okresu Bayreuth. Jedna se o velice půvabné město s velkým množstvím historických památek. Nejvýznamnější z nich je Markraběcí operní dům, který je uznáván jako nejkrásnější dochované barokní divadlo v Evropě a proto byl zapsán na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO a zvolen na listinu sta nejvýznamnějších pamětihodností v Německu. Dále je zde Nový zámek, Starý zámek, Zámecký kostel, Wágnerova Vila a řada dalších památek. Na pěší zóně je velké množství obchodů a kaváren. Historické centrum města je spojeno mostem pro pěší s moderním nákupním střediskem.
Po prohlídce města navštívíme vyhlášené adventní trhy na hlavním náměstí a na pěší zóně. Na nich kromě typických adventních dobrot ochutnáme i další speciality. Můžeme též navštívit na 3 h termální lázně Lohengrin se 13-ti bazény.

FOTOGALERIE (kliknutím zvětšíte obrázek)


LOKALITA TERMÍN TYP DOPRAVY
Německo
10.12.2022- 10.12.2022
Autobusem

CENA

Cena zájezdu 930,- Kč/os.
Fakultativní příplatek za komplexní pojištěn: 22 Kč/os.
 

Cena zahrnuje:

  • dopravu autobusem, služby průvodce, pojištění Ck proti úpadku

Cena nezahrnuje:

  • vstupy do objektů, komplexní pojištění

PROGRAM

sobota 10.12. - odjezd z Prahy (možnost parkování před CK) a Plzně v časných ranních hodinách, prohlídka města, návštěva adventních trhů a volný program, návrat do nástupních míst v pozdních večerních hodinách

Dotaz na volná místa

  Země / Typy zájezdů